Bendrų Lietuvos – Lenkijos patiekalų identifikavimo ir gamybos stovykla

Pagrindiniai projekto uždaviniai: atrasti partnerių šalių bendrumus patiekalų gamybos srityje ir panaudoti gerinant rinkodarą; suteikti žinių, kaip efektyviau išnaudoti vietos produktus, kaip tradicinius patiekalus gaminti "kitaip"; gerinti naujų rinkų paieškos galimybes; užtikrinti efektyvų vietos produktų pardavimą; sukurti pagrindus ilgalaikiam abipusiai naudingam Marijampolės regiono kaimo vietovių VVG ir Vietos veiklos grupės “Biebžos fondas“ bendradarbiavimui.
Šakiečiams atstovavo Šakių krašto VVG pirmininkės Ramintos Jakelaitienės komanda. Jos sudėtyje buvo Renata Rėklaitytė (BC “Tėviškė”), Zita Bastienė (Kriūkų BC), Vaida Brazaitienė (Lekėčių moterų klubas), Zita Ilgūnaitienė (Ritinių BC). Taip pat dalyvavo Šakių turizmo informacijos centro bei restorano “Kuchmistrai” atstovės.
Stovyklos programa buvo labai įvairi nuo prisistatymo ir susipažinimo iki Lietuvos ir Lenkijos virtuvių panašumo nustatymo, įvardinant vyraujančius patiekalus. Veikė ir kulinarinės dirbtuvės, kurių metu buvo gaminami ir degustuojami patiekalai. Šakietės džiaugėsi, kad mūsų krašto konditerijos guru ‒ Loretos Povilaitienės (Kudirkos Naumiestis) saldžios vaišės visiems labai patiko! Vakare visų dalyvių laukė koncertinė-pramoginė vakaro programa ir turiningai pagal programą organizuoti rytojaus renginiai. Šakių atstovėms patiko stovyklos veiklų organizavimas, naujos žinios apie Lietuvos ir Lenkijos virtuvių panašumus bei skirtumus, pažintys naujai projektinei veiklai.

VVG informacija

Tarptautinė stovykla  Tarptautinė stovykla  Tarptautinė stovykla