MB „Karis“ įgyvendino projektą ,,MB ,,Karis” plėtra – aplinkos, kraštovaizdžio ir kelių tvarkymas, priežiūra”

MB „Karis“ įgyvendino projektą ,,MB ,,Karis” plėtra – aplinkos, kraštovaizdžio ir kelių tvarkymas, priežiūra” (ŠAKI- LEADER- 6A-D-11-11-2021).
Projektas įgyvendintas pagal VPS priemonę „Verslumo skatinimas kaimo vietovėse“ (LEADER-19.2-SAVA-10).
Tai be partnerių vykdytas verslo projektas, kuris gavo 40000,00 eurų paramą.
Projekto tikslas buvo - plėsti MB ,,Karis” veiklą aplinkos, kraštovaizdžio ir kelių tvarkymo, priežiūros srityje, sukuriant dvi naujas darbo vietas kaimo vietovėje gyvenantiems asmenims iš socialiai pažeidžiamos grupės.
Įgyvendinti projekto uždaviniai:
1. Įvykdyta mažos bendrijos veiklos plėtra, įsigyjant naują mini ekskavatorių, hidraulinį grąžtą ir
reversinę vibroplokštę aplinkos, kraštovaizdžio ir kelių priežiūros ir tvarkymo darbams;
2.Teikiamos pigesnės, kompleksinės mobilios, vienkartinės ir periodinės aplinkos, kraštovaizdžio ir kelių tvarkymo, priežiūros paslaugos fiziniams bei juridiniams asmenims. Atliekami visi žemės kasimo darbai - žemės lyginimo, gręžimo, formavimo, planiravimo kaušais; vykdomos kelių ir takelių pagrindų įrengimo bei priežiūros paslaugos ir kt.
3. Sukurtos dvi pastovios darbo vietos (1,5 etato) gyvenamąją vietą Šakių rajone deklaravusiems asmenims iš socialiai pažeidžiamos grupės.

Projekto lėšomis įsigijus naują, ekonomišką ir manevringą techniką bei įrangą, įmonė turi galimybę padidinti teikiamų paslaugų įvairovę. Jau teikiamos mobilios/kompleksinės paslaugos su mini ekskavatoriumi – žemės, grunto ir kt. medžiagų kasimo, lyginimo, planiravimo, rovimo, šiukšlių pakrovimo darbai, hidrauliniu grąžtu – žemės, kelmų gręžimo darbai, tvorų, garso izoliavimo sienelių statymo, šlaitų sutvirtinimo sienelių polių gręžimo darbai, reversinės vibroplokštės pagalba atliekamas žemės grunto sutankinimas kelių, takelių, aikštelių rengimui ir priežiūrai.
Projekto vykdytojas Dainius Naujokaitis sako, kad galimybė vykdyti įvairiausias paslaugas yra – tereikia prisitaikyti prie paslaugos sezoniškumo, nes viena technika savo paslaugas gali teikti tik žiemos metu, kita – tik šiltu metų laiku. Tačiau viskas, kad ir keičiant paslaugos profilį pagal sezoną, vyksta, kitaip tariant – turi galimybę vykti. O tai labai svarbu – svarbu jausti, kad visokią paslaugą gali suteikti. Už lango pavasarėja, daugės ir užsakymų!

Šakių krašto VVG informacija

Zenklai