Kudirkos Naumiesčio bendruomenės centras "Santaka" vykdo projektą ,,Aplinkos priežiūros bendruomeninio verslo įkūrimas Kudirkos Naumiestyje, Šakių raj.”

Kudirkos Naumiesčio bendruomenės centras "Santaka" vykdo projektą
,,Aplinkos priežiūros bendruomeninio verslo įkūrimas Kudirkos Naumiestyje, Šakių raj.”
(ŠAKI–LEADER–6A–D–10–1–2021). Projektas įgyvendinamas pagal VPS I prioriteto “Vietos ekonomikos plėtra ir aplinkosauga” priemonę „Verslumo skatinimas kaimo vietovėse“ (KODAS LEADER-19.2-SAVA-10).
Šis pelno projektas vykdomas be partnerių. Parama projektui - 51333,00 eurų.
Projekto tikslas - pradėti aplinkos tvarkymo ir kraštovaizdžio priežiūros paslaugų veiklą, siekiant skatinti verslumą bei kaimo gyventojų poreikius atitinkančių paslaugų teikimą Šakių krašto VVG teritorijoje.
Projekto uždaviniai:
1. Įsigyti įrangą, skirtą aplinkos tvarkymo ir kraštovaizdžio priežiūros paslaugoms teikti. 2. Sukurti 1,5 etato darbo vietos darbininkams.
3. Atlikti vietos projekto viešinimo veiklas.
Šiuo projektu paslauga teikiama Kudirkos Naumiesčio seniūnijos gyventojams ir įstaigoms, kuriems reikalingos aplinkos ir kraštovaizdžio tvarkymo paslaugos. Tokios paslaugos Kudirkos Naumiesčio seniūnijos teritorijoje iki šiol nebuvo. Todėl jau šį sezoną dirbusi technika, kuri buvo įsigyta pirmuoju etapu, ir įdarbintas nusimanantis žmogus nuveikė daug darbų paslaugos prašantiems žmonėms. Tad traktoriukas ir mulčeris dirbo ,,iš peties“!
Tačiau vykdant projektą antruoju etapu visai neseniai buvo įsigyta dar daug naujos technikos, kuri lauks naujo sezono, naujų užsakymų, naujų darbų...
Kudirkos Naumiesčio bendruomenės centro "Santaka" technikos bazė labai stipriai pasipildė– sako pirmininkė Loreta. Jau po šio praėjusio sezono projekto vykdytojai naumiestiečiai jaučiasi įgavę patirties, patikrinę technikos galimybes, darbuotojų gebėjimus, darbų seniūnijoje paklausą. Kitą vasarą šylant orams jau bus drąsiau laukti pirmųjų užsakymų. O keičiantis sezonams, dar ir šiais metais teks lapus išvežti, žiemą sniegus prastumdyti... Kad ir po truputėlį, bet projekto veiklos įsibėgėja... Svarbu, kad žmonės suprastų ir laiku sužinotų, kur ir kada tokias paslaugas galima gauti! Todėl apie tai rašo ir dar ne kartą rašysim – kad tik žmonės žinotų!
Linkim, kad sektųsi projekto vykdytojams – vis tiktai bendruomeninį verslą ,,vairuoti“ yra nemaža atsakomybė! Pirmininkė Loreta tiki sėkme – o tai jau didelė sėkmės dalis!

Šakių krašto Vietos Veiklos grupės informacija

Zenklai