Kęstučio Kareivos prekybos įmonė pradėjo vykdyti veiklą, kurios ir siekė projektu ,,Maitinimo verslo įkūrimas Kudirkos Naumiestyje, Šakių raj.”

Kęstučio Kareivos prekybos įmonė vykdo projektą ,,Maitinimo verslo įkūrimas Kudirkos Naumiestyje, Šakių raj.” (ŠAKI–LEADER–6A–D–10–2–2021). Projektas vykdomas pagal VPS I prioriteto “Vietos ekonomikos plėtra ir aplinkosauga” priemonę „Verslumo skatinimas kaimo vietovėse“ (KODAS LEADER-19.2-SAVA-10).
Šį pelno projektą pareiškėjai vykdo be partnerių. Paramos dydis - 25587,00 eurų.
Projekto tikslas - įrengti karšto maisto išsinešimui užkandinę ir pradėti viešojo maitinimo veiklą Kudirkos Naumiestyje, siekiant skatinti verslumą bei kaimo gyventojų poreikius atitinkančių paslaugų teikimą Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio seniūnijoje.
Projekte iškelti uždaviniai - įsigyti užkandinei karšto maisto išsinešimui įrengti būtinus virtuvės baldus ir būtiną virtuvės įrangą bei atsiskaitymui už maitinimo paslaugas reikalingą kasos aparatą - įvykdyti. Veikla pradėta!
Kęstučio Kareivos prekybos įmonės darbuotoja Lina sako, kad pirmosios užkandinės darbo dienos, tai yra nuo 2022 m. spalio 1 dienos, buvo ir tebėra labai sunkios, bet įdomios ir pilnos įspūdžių! Kadangi ši veikla projekto vykdytojams yra visiškai nauja, todėl pilna neaiškumų, netikėtumų, atsakomybės ir įtampos. Ant naujos blizgančios virtuvės įrangos kvepia kebabai, bulvytės fri, vištienos kepsneliai, koldūnai… Jų kvapą pajutę Kudirkos Naumiesčio žmonės nemažu srautu traukia susipažinti su nauja paslauga, paragauti siūlomų patiekalų, tiesiog papietauti ir susidaryti nuomonę apie naują maitinimo įstaigą nedideliame, bet labai svarbiame mūsų krašto kampelyje. Lina sako, kad šiuo metu, užkandinei pradėjus dirbti, labai svarbu, ar žmonės bus patenkinti siūlomu produktu. Dėl to visai natūralu, kad norisi ir geranoriškų žmonių pastabų, kas gerai, kas ne… Kas gardu, kas nelabai… Ir pasiūlymų, kaip tada tą paslaugą ,,pagardinti”… Nes, anot Linos, mokosi visi – ir valgantys, ir gaminantys… Užkandinė siūlo maistą išsinešimui, bet jaukioje aplinkoje užkandinės viduje irgi yra kur prisėsti, nusipirktą maistą vietoje suvalgyti ir laimingiems toliau žygiuoti savais keliais! Linkim kuo geriausios sėkmės ir žmonių simpatijos maitinimo veiklą pradėjusiems! O visus dar nebuvusius orientuojam į Kudirkos Naumiestį, Tilto g. 24!

Šakių krašto Vietos veiklos grupės informacija

Zenklai