Lekėčių bendruomenės asociacija įgyvendina projektą „Lekėčių bendruomenės mobilus plakiojantis fontanas“

Lekėčių bendruomenės asociacija įgyvendina projektą „Lekėčių bendruomenės mobilus plakiojantis fontanas“ ( ŠAKI-LEADER-6B-D-4-5-2019). Projektas įgyvendinamas pagal VPS II prioriteto priemonę „Gyventojų ir bendruomenės įtraukimas į viešųjų paslaugų teikimą“ (KODAS LEADER-19.2-SAVA-8). Tai pelno projektas, kuris įgyvendinamas be partnerių ir pretenduoja į 59999,15 eurų paramą.

Projekto tikslas – sukurti mobilaus plaukiojančio fontano paslaugą Lekėčiuose, Paliekio dvare bei užtikrinti platų paslaugos teikimą, bendradarbiaujant su privačiu ir bendruomeniniu verslu“.
Projekto uždaviniai:
Įsigyti mobilaus plaukiojančio fontano įrangą ir parengti ją eksploatavimui.
Pasirašyti ne mažiau kaip 4 sutartis su viešojo sektoriaus atstovais, privačiu ir bendruomenės verslu dėl bendradarbiavimo teikiant fontano paslaugas.
Sukurti 1 darbo vietą (1 etatą) įrengimų operatoriui ir dar vieną darbo vietą (0,5 etato) pardavimų vadybininkui.
Sukurti viešąją fontano paslaugą bendruomenei bei turistams (3-4 kartus per sezoną, 1-1,5 val. trukmės) ir mokamą užsakomąją paslaugą privačių ir viešų renginių organizatoriams, klientams (0,5-1 val. trukmės).
Gražią rudens šeštadienio popietę apsilankius Lekėčiuose, Paliekio parke, apėmė didžiulis džiaugsmas grožėtis margaspalviais lapų kilimais pievose, šildytis saulutės atokaitoje ir dairytis – kaip beatrodo žemės meno plenero darbai, kuriuos floristai sukūrė vasarą ir paliko lekėtiškių ir svečių pasidžiaugimui ne vienam rudeniui... Bet akis užkliuvo ir už to, ko ieškojom – už būsimo Lekėčių kilnojamo fontano, kuris džiugins ir, tikėtina, praturtins Lekėčių bendruomenę. Jau fontano įranga pūpso Paliekio parko tvenkiny... Projekto vykdytojai sako, kad fontano atidarymas ir pristatymas bendruomenei bus spalio mėnesio vidury... Lauksim, oi kaip lauksim... Lauksim žinios ir reginio... O kad turėtų būti gražu, tikriausiai jaučia ir antelės... Jos ant fontano įrangos nutūpusios laukia...
Linkim organizatoriams sėkmės, o Lekėčiams dar vieno gražaus akcento – juk Lekėčiai savo gamta ir darbščių kūrybingų žmonių darbais to verti!

Šakių krašto VVG informacija

Zenklai