MB „Jo jo pramogos vaikams“ tęsia projekto įgyvendinimą

MB „Jo jo pramogos vaikams“ tęsia projekto “Zanavykų krašto kulinarinio paveldo pritaikymas greitojo maitinimo veiklai, maksimaliai išnaudojant vietos išteklius” (ŠAKI-LEADER-3A-D-6-6-2020) įgyvendinimą.
Projektas vykdomas pagal VPS I prioriteto priemonę “Vietos ištekliais pagrįstų produktų vertės didinimas ir maisto tiekimo grandinių plėtojimas” (kodas LEADER-19.2-SAVA-5).
Tai pelno projektas, kurį pareiškėjai vykdo be partnerių, pretenduodami į 52 500,00 eurų paramą.
Projekto tikslas - išnaudojant unikalų Zanavykų krašto kulinarinį paveldą, pasiūlyti greitojo maitinimo paslaugas, naudojant vietinius išteklius.
Siekdami pasiekti tikslą, vykdytojai išsikėlė uždavinius:
1.Įsigyti įrengtą maisto gamybai furgoną, kurį sudarys kėbulas su važiuokle (automobilis), funkcinis kėbulas (maisto gaminimo erdvė) su įranga maisto gaminimui ir anglinį grilių, kuris būtų naudojamas kaip tradicinė krosnis.
2. Įsigyti priekabą dviračių ir griliaus transportavimui.
3. Įsigyti 15 dviračių nuomai.
4. Įdarbinti ne mažiau kaip 2 asmenis, iš kurių bent 1 būtų socialinę atskirtį patiriantis asmuo.
Šakių rajonas yra unikalus savo gausiu kulinariniu paveldu – tiek dvariškosios, tiek valstietiškosios virtuvių patiekalais. Greitojo maisto taip pat netrūksta. Tačiau šiuo projektu siekiama parengti greitojo maisto receptus, atsižvelgiant į Zanavykų kulinarinį paveldą. Pagal projektą planuojama parengti senovinių ledų, vaflių, blynų ir panašius receptus, pristatyti unikalius gėrimus (kompotus, nealkoholines trauktines ir pan.). Siekiant populiarinti tokius patiekalus, buvo numatyta įrengti mobilų maisto furgoną, kad galima būtų teikti paslaugas įvairiose vietose – savaitgaliais planuojama prekiauti įvairiose šventėse, o paprastomis dienomis – prie kelio Kaunas – Šakiai. Taip pat buvo planuota įsigyti ir mobilią krosnį – grilių, kuriame, esant poreikiui, būtų galima gaminti tradicinius patiekalus – kugelį, balandėlius ir pan. Kaip papildomą paslaugą, numatoma siūlyti dviračių nuomą, kuri leistų pasigrožėti Šakių kraštu, važiuojant miško ir lauko takeliais bei keliukais.
Tad tokie yra šio projekto norai ir planai, tokios projekto vykdytojų svajonės, tokios vizijos ir paieškos jų įgyvendinimui.
MB „Jo jo pramogos vaikams“ direktorė Jolita Briedė jau ramiau atsidūsta, kad beveik viskas iš numatytų įsigyti projekto daiktų jau nupirkta – našus anglinis grilius, 15 dviračių ir automobilis su funkciniu kėbulu (maisto gaminimo erdvė su įranga maisto gaminimui). O ta įranga tai yra - šaldomas picos stalas su saladete, šaldomas stalas – šaldiklis, vitrina ledams, elektrinė blynų keptuvė, vaflių burbuliukais kepykla, kontaktinis grilis, gruzdintuvė, kietų ledų aparatas, minkštų ledų aparatas, automatinis kavos aparatas, kavos malūnėlis su porcijavimu, mikseris pieno kokteiliams, kulinarinės svarstyklės, mikroklimato sistema, stalų ir lentynų komplektas. Kėbulo dešinėje pusėje suformuota speciali anga, skirta vykdyti pardavimus ir formuoti dienos apšvietimą. Anga privalo būti uždaroma metaliniu dangčiu, kai automobilis važiuoja.
Kol kas dar trūksta priekabos dviračių ir griliaus transportavimui. Bet viskas pakeliui į galutinį projekto idėjų realizavimą. Užduotis sukurti dvi darbo vietas taip pat įvykdyta.
Bet, - sako Jolita, - visoms numatytoms projekto veikloms realizuoti reikia palankaus oro sezono aspektu. Tačiau vis dėlto, kaip sakoma, blogo oro nebūna! Kai jau pradės veikti visos įsigytos priemonės - bus gerai! Smalsu ir darbuotojams ruoštis, ir susitikimo su klientais laukti! Tad linkime Jolitai Briedei ir jos komandai stiprybės, sėkmės, ir gerų kelių po Zanavykiją furgonui riedėti! Juk kvepiantis maistas ant ratų – tai vėl kažkas naujo ir “skanaus”!

VVG informacija

Zenklai

  

 

Apklausa

Kaip vertinate bendruomeninio verslo kūrimo galimybę bendruomenėje?