Smagu džiaugtis savo darbu

Mažosios bendrijos GREITOS BITĖS vadovas Kęstutis Ūsas – patyręs bitininkas. Ir kaip greitos jo bitės, taip greitas ir jis pats: savo darbuose, savo planuose, savo svajonėse ir jų realizavime. K. Ūsas parašė projektą “MB Greitos bitės verslo plėtra, kuriant naujas paslaugas ir darbo vietas”! Projektas sėkmingai vykdomas. Žinoma – tam reikia skirti daug laiko, visais rūpesčiais dalintis su šeima ir niekada nenustoti mylėti tai, ką darai… Ir dar labai labai mylėti bites...
Projekto dėka įsigytos priemonės ir įranga – medaus dekristalizatorius, medaus džiovintuvas, kreminio medaus maišytuvas, fasavimo aparatas, vaško dangtelių lydytuvas, duonelės kūlimo mašina, krovininis furgonas sudarė sąlygas sukurti receptūras ir pradėti gaminti kreminį medų su priedais, parengti patalpas bei įrangą bičių duonelės kūlimui ir džiovinimui.
Kartu su žmona Ernesta Kęstutis Ūsas jau patyrė naujos įrangos privalumus, patogumus ir naudą!
Ir štai pirmieji Zanavykiją reprezentuojantys Ūsų šeimos pasirodymai su savo gražiąja, gardžiąja ir sveikąja produkcija net užsienyje! Kad ir netoli, Lenkijoje, bet labai smagiai to krašto žmonių priimti ir didžiulio susidomėjimo sulaukę! Zanavykų muziejaus bendradarbiavimo per sieną projektas „Kultūros ir amatų keliu: Šakiai – Budry“ sudarė galimybę mūsų vietos gamintojams nudžiuginti kaimyninės šalies žmones! Varmijos Mozūrų vaivadijos Budry gminos žmonės džiaugėsi K. ir E. Ūsų gardėsiais, o ir jie sako, jog buvo labai įdomu, smagu ir šilta tarp juos sutikusių žmonių!
Na, o štai rugsėjo 25 dieną vėjas pravaikė lietingus debesis ir Zyplių dvaro ansamblis su meile laukė svečių! Iš visur! Atvyko ir didelis būrys iš Budry gminos! O K. ir E. Ūsai ir čia juos pasitiko su savo produkcija, su sveikatos palinkėjimu ir pačiomis gražiausiomis pačių rankomis supakuotomis medaus dovanėlėmis ne tik artėjančiai mokytojo dienai (Lietuvoje), bet gal net jau ir Kalėdoms!!!
Taigi amatų mugėje Tarptautinėje edukacinėje duonos šventėje “Su savo duona visur rasi suolą” sudalyvauta!
Nuotaika puiki! Oras negąsdina! Žmonės aplink malonūs! Pirkimai geri! O jau gardu!!! Tikrai, ragavau!!!
Tad ko daugiau ir bereikia?! Tik sėkmės ateičiai!!!

Šakių krašto VVG informacija

Zenklai