„Ką pasėsi… 2021“

Rugsėjo 23–25 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (Universiteto g. 10B, Akademija, Kauno raj.) vyks jubiliejinė, 25-oji tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2021“.
Paroda „Ką pasėsi...“ žinoma kaip nuolat auganti ir gebanti atsinaujinti tarptautinė žemės ūkio paroda. Ji yra didžiausia agrosektoriaus naujovių paroda Baltijos šalyse. Kasmet Žemės ūkio akademijoje rengiamos žemės ūkio parodos yra tapusios tradicine žemdirbių žinių švente. Akademija tampa žinių ir inovacijų sklaidos centru dešimtims tūkstančių žemdirbių ir agroverslo atstovų.
Į parodą vieni atvyksta pristatyti naujoves žemės ūkyje, pasidalinti turimomis žiniomis, kiti – susipažinti su parodoje demonstruojamomis naujomis technologijomis, dalyvauti parodos šviečiamosios programos renginiuose ar pasitarti su specialistais.
Ūkininkai Aida ir Valdas Juškai, savo ilgamečiu darbu mūsų krašto žmonėms, o jau ir nemažai daliai Lietuvos pirkėjų, žinomi kaip Juškų raugyklėlės savininkai, nuo rugsėjo 23 d. ryto dalyvaus šioje jubiliejinėje parodoje su savo šaltojo sezono prekėmis!
Rauginti kopūstai ir agurkai, burokėliai ir morkos, įvairiausios salotos ir vitaminingosios sultys Jums, rudenėjančios Lietuvos pirkėjai! Valgykit į sveikatą! - vienu balsu sako ūkininkai ir priduria, kad pelno tokiose prekeiviais gausiose prekybos vietose tikėtis neverta, bet tikslą jie turi rimtą ir ,,unorą” keliantį – Zanavykijos laukuose išaugintą ir perdirbtą produkciją turi pažinti kitų mūsų šalies kampelių žmonės!
Nuo sėklos iki stalo! Šį netrumpą ir nelengvą kelią Aida ir Valdas Juškai keliauja jau beveik 20 metų! Pagal senolių receptą daržoves rauginanti Juškų šeimyna pasakoja, kad ypač dabar atsigręžiama į amžių patikrintus imuniteto stiprinimo būdus – raugintų kopūstų bei jų sulčių paklausa išaugę jau nuo pirmojo karantino.
Linkim stiprios sveikatos ir tvirto zanavykiško unoro ūkininkams, kurie kelia, saulei dar nepatekėjus, ir gula, kai laikrodukas ant rankos „išmeta keistus“ per dieną nubėgtų kilometrų skaičius... Linkim ir patiems kartais tų kopūstų ar burokėlių užvalgyti, idant imunitetas ir jų neapleistų...
ir V. Juškų parodos dienomis galima ieškoti Žemės ūkio ministerijos paviljone Nr.1.
O jeigu ieškosite, tai ir rasite! Palaikykime savus!

Šakių krašto VVG informacija

Apklausa

Kaip vertinate bendruomeninio verslo kūrimo galimybę bendruomenėje?