MB „Šlepetija“ įgyvendina projektą ,,MB „Šlepetija“ verslo plėtra”

ŠLEPETIJA 3MB „Šlepetija“ įgyvendina projektą “MB „Šlepetija“ verslo plėtra” (ŠAKI-LEADER-6A-D-7-10-2020). Projektas vykdomas pagal VPS I prioriteto priemonę „Verslumo skatinimas kaimo vietovėse“ (kodas LEADER-19.2-SAVA-10).
Tai pelno projektas, kuris vykdomas be partnerių ir finansuojamas 19 110,00 eurų parama.

Projekto tikslas - MB „Šlepetija“ verslo plėtra, modernizuojant technologinį procesą ir kuriant darbo vietas.
Projekto uždaviniai:
1. Įsigyti krovininį automobilį;
2. Įsigyti siuvinėjimo mašiną;
3. Sukurti 1 naują darbo vietą (etatą).
Laukiamas rezultatas.
MB „Šlepetija“ pagrindinė veikla – šlepečių siuvimas. Įmonė žinoma ir gerai vertinama Šakių rajone ir visoje šalyje. Norint kelti kokybės kartelę dar aukščiau ir tobulinti gamybos procesus, reikalinga įmonės plėtra modernizuojant technologinį procesą. Planuojama įsigyti krovininį automobilį, siuvinėjimo mašiną (stakles) ir sukurti 1 naują darbo vietą (etatą) siuvinėtojui (-ai) – vadybininkui (-ei).
Įmonė šlepečių prekybą vykdo per elektroninę parduotuvę slepetija.lt, taip pat šiuo metu vedamos derybos su elektronine parduotuve pigu.lt dėl šlepečių prekybos šioje parduotuvėje, tačiau ne mažiau svarbus yra dalyvavimas su savo parduodama produkcija mugėse ir kituose renginiuose, nes taip didinamas įmonės ir jos produkcijos žinomumas, gyvas bendravimas su klientais duoda apčiuopiamos naudos. Krovininis automobilis bus skirtas prekių transportavimui į muges, miestų šventes ir kitus renginius, šlepečių pristatymui į pigu.lt sandėlius. Siuvinėjimo mašina reikalinga našesniam siuvinėjimo proceso vykdymui, nes įsigyjama nauja pramoninei gamybai skirta siuvinėjimo mašina, atsižvelgiant į tai, kad apie 80 proc. įmonės užsakymų atliekama su siuvinėjimo paslauga, o įsigijus šią mašiną tas pats darbas bus atliekamas dvigubai greičiau nei dabar. Siuvinėjimo mašinos privalumas yra ne tik našumas ir greitis, bet ir siuvinėjimo kokybiškumas, elektros sąnaudų sumažėjimas, mažesnis triukšmas ceche, kas ypač svarbu su siuvinėjimo mašina dirbančiam darbuotojui užtikrinant komfortiškas ir saugias darbo sąlygas bei mažinant tikimybę susirgti profesinėmis ligomis.
Pakalbinome šiandien MB ,,Šlepetijos” vadovą Tadą Bybartą. Jis džiaugiasi jau nupirkta siuvinėjimo mašina ir laukia, kol rugsėjo mėnesį į kiemą įriedės projekto lėšomis įsigytas automobilis. O kol laukia automobilio, siuvinėjimo mašinos galimybes jau bando.
Sveikiname Tadą, projekto vykdytoją ir kartu mūsų Šakių krašto vietos veiklos grupės valdybos narį, gimimo dienos proga! Linkime sėkmės kūryboje, kantrybės smulkiuose darbeliuose, dūšios šilumos siuvant šlepetes patogiam žingsniavimui, asmeninės laimės ir gero ūpo! Tokio, koks atsispindėjo jo nuotraukoje ir pokalbio metu: ,,Na, aš šiom staklėm esu be proto patenkintas! Ir kiekvieną dieną dirbdamas, galvoju – malonumas čia, ne darbas!”
Tadai, kad taip visada iš darbo jaustum malonumą!
O VVG specialistės visada padės!

Tadą Bybartą kalbino Rima Rauktienė

Zenklai

ŠLEPETIJA 2 ŠLEPETIJA 4 ŠLEPETIJA 2021 06 02

Apklausa

Kaip vertinate bendruomeninio verslo kūrimo galimybę bendruomenėje?