Maisto ir gėrimų parodoje Vilniuje pristatyti Šakių krašto produktai

paroda 1Lapkričio 7-9 d. Šakių krašto vietos veiklos grupė kartu su partnerėmis Kalvarijos, Marijampolės, Vilkaviškio, Sūduvos ir Lenkijos „Biebžos fondas“ vietos veiklos grupėmis dalyvavo Vilniuje vykusioje Baltijos maisto ir gėrimų parodoje BAF 2019.
Dalyvavimas parodoje yra vienas iš įgyvendinamo tarptautinio bendradarbiavimo projekto „Pirminės žemės ūkio produkcijos perdirbimo ir rinkodaros plėtra Marijampolės regiono kaimo vietovių VVG ir vietos veiklos grupės „Biebžos fondas“ teritorijose“ Nr. 44TT-KM-18-4-04896-PR001 veiklų.
Parodoje dalyvavę abiejų šalių prekybininkai turėjo galimybę ne tik pristatyti savo produkciją, bet ir susirasti partnerių, klientų, užmegzti bendradarbiavimo kontaktus.
Šakių krašto vietos veiklos grupę parodoje atstovavo Juškų raugyklėlė, prekiavusi raugintais kopūstais, agurkais, morkomis, burokėliais, raugintų daržovių salotomis, ir Kidulių vyninė, pristačiusi įvairių rūšių (pienių, dilgėlių, svarainių, juodųjų serbentų, vyšnių, spanguolių ir kitų uogų) kelių kartų gaminamą vyną.

 

paroda 2 paroda 3

Apklausa

Kaip vertinate bendruomeninio verslo kūrimo galimybę bendruomenėje?