Tarptautinio projekto dalyviai svečiavosi Liubline

LiublinasŠakių krašto, Kalvarijos, Marijampolės, Vilkaviškio ir Sūduvos vietos veiklos grupės, įgyvendindamos tarptautinį bendradarbiavimo projektą „Pirminės žemės ūkio produkcijos perdirbimo ir rinkodaros plėtra Marijampolės regiono kaimo vietovių VVG ir vietos veiklos grupės „Biebžos fondas“ teritorijose“ Nr. 44TT-KM-18-4-04896-PR001, rugsėjo 5-9 d. dalyvavo Europos skonių festivalyje Liubline. Šakių krašto vietos veiklos grupę renginyje atstovavo Kriūkų, Kudirkos Naumiesčio ir Šakiečių bendruomenių nariai, o griškabūdietė Gailina Šniokaitienė prekiavo bičių produktais.
Festivalio metu Marijampolės regiono prekybininkai įsikūrė nameliuose-prekyvietėse, kuriuose prekiavo įvairia produkcija: rūkytos mėsos, duonos, medaus ir kitais produktais. Taip pat vyko cepelinų gamyba ir degustacija, sulaukusi didelio lankytojų susidomėjimo.
Dalyvavimas festivalyje suteikė galimybę įmonėms, ūkininkams ir gyventojams pristatyti ir pareklamuoti savo produkciją, susirasti partnerių ir klientų, užmegzti naudingus kontaktus, tirti ir analizuoti rinką, o taip pat susipažinti su kitų gamintojų produktais, įvertinti savo padėtį rinkoje.

 

zenkliukai

 

Apklausa

Kaip vertinate bendruomeninio verslo kūrimo galimybę bendruomenėje?