Briedžių jaunimui – kūrybinė stovykla

barzdai Briedžių bendruomenės centras įgyvendino vietos projektą „Kūrybinė stovykla Briedžių krašto jaunimui ir vietos gyventojams“ Nr. ŠAKI-LEADER-1A-J-1-14-2018. Projektu siekta supažindinti jaunimą su senaisiais amatais, Lietuvos tautodailės tradicijomis ir moderniuoju menu, įtraukiant jaunimą bendrai veiklai kartu su kitų amžiaus grupių atstovais, skatinant savitarpio pasitikėjimą, telkti ir aktyvinti bendruomenę, ieškant įvairesnių bendradarbiavimo būdų, stiprinančių bendruomenės narių sutelktumą.

Stovyklos dalyviams projekto metu buvo organizuojami įvairūs užsiėmimai: medžio drožimo komponavimas bei pritaikymas buityje ir eksterjere, akmens graviravimas, tašymas bei pritaikymas buityje ir eksterjere, architektūros pritaikymas ir restauravimas Zyplių dvare, šventinių akcentų kūrimas ir meninių akcijų organizavimas pritaikant jas Briedžių bendruomenės centro veikloje, proginių Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio suvenyrų sukūrimas, išanalizuojant istorinių simbolių prasmę, bendradarbiaujant su kūrybinėmis dirbtuvėmis „Prie meno“ modernių meno kūrinių kūrimas. Taip pat organizuota ekskursija į Druskininkus, kur susipažinta su skulptoriaus T. Česnulevičiaus veikla, aplankytas A. Česnulio skulptūrų parkas.

Penkias dienas trukusi stovykla buvo informatyvi ir įdomi, meno žinovai stovyklos dalyviams perteikė savo patirtį ir padėjo atsiskleisti jų vaizduotei. Ypatingoje vietoje – Zyplių davo sodyboje – suorganizuota stovykla atspindėjo projekto idėją ir stovyklos dalyviams leido pajusti kūrybos džiaugsmą.

barzdai 2 barzdai 2

 Skaidrė14 Skaidrė16

Zenklai

 

Apklausa

Kaip vertinate bendruomeninio verslo kūrimo galimybę bendruomenėje?