Kvietimas bendrai veiklai

Raminta JakelaitieneMieli Šakių krašto VVG bendruomenės nariai, noriu trumpai pristatyti save, veiklos principus, idėjas ir kartu pakviesti Jus aktyviai bendrauti, keistis idėjomis, pastebėjimais, ar tuo, kas neramina.
Turiu daug noro ir vilties, kad kryptingai dirbdami, kartu įgyvendindami 2016-2023 m. Vietos plėtros strategiją, pasieksime jos tikslus.
Besikeičianti aplinka reikalauja nuolatinio reagavimo ir naujų - inovatyvių veikimo būdų ar sprendimų.
Turiu aiškią viziją dėl Šakių krašto VVG potencialo. Tikiu, kad kartu su Jumis racionaliai panaudodami VPS projektams skirtą finansinę paramą, sukursime aukštos pridėtinės vertės produktus ar pasiūlysime kokybiškas inovatyvias paslaugas.
Turime nuosekliai kurti Šakių krašto prekės / paslaugos kokybės sistemą, komunikacijos platformą. Neabejoju, kad mūsų vietos ūkininkų, perdirbėjų, gamintojų, produkcija, aprangos gaminiai, amatininkų darbai ir visa kita, ką Jūs, galite pasiūlyti, turi įgyti savo unikalų stilių - Šakių krašto kokybės ženklą.
Ir čia jokia naujovė, svarbu, kad tarp mūsų atsirastų stiprus ryšys ir noras aktyvinti gyventojus bei vienyti įvairių kartų bendruomenių iniciatyvas partnerystėje su vietos valdžia, verslo ir bendruomeninėmis organizacijomis.

Visa tai, vardan bendro prasmingo tikslo - kuriant ir garsinant Zanavykų krašto tapatumą, puoselėjant tradicijas, skatinant kultūrinius ir prekybinius mainus, tuo būdu sukuriant vertę ne tik visuomenei - pasiūlant kokybiškas prekes ar paslaugas, bet tuo pačiu įgalinant savo krašto kūrybingus žmones imtis veiklos ir nuolatos tobulėti. Nuoširdžiai tikiu, kad galime to pasiekti.

Ir trumpai apie save. Kartu su šeima gyvenu gražiame Kriūkų miestelyje. Šiuo metu vadovauju bendrovei, kuri užsiima mišria žemės ūkio veikla. Dalyvauju bendruomeninėje, visuomeninėje veikloje. Esu Lietuvos socialdemokratų partijos narė, pirmininko pavaduotoja. Nuo 2015 m. esu Šakių r. sav. tarybos narė, Finansų ir rajono plėtros komiteto pirmininkė (nuo 2017 m.). Esu baigus M. Romerio universitetą teisės ir valdymo bakalauro ir viešojo administravimo magistro studijas.

Mano pomėgiai - knygos, šachmatai, šaškės, kelionės, muzika, bendravimas su žmonėmis, kulinarija, bendruomeninė – projektinė veikla. Politika.

MOTO - geriausia daugyba yra dalyba.

Pagarbiai
Šakių krašto VVG pirmininkė

Apklausa

Kaip vertinate bendruomeninio verslo kūrimo galimybę bendruomenėje?