Lietus Lietuvoj, o šventės lietuje !!!

Tuo metu, kai visą Joninių švenčių laiką visuose rajono kampeliuose lijo, o lietus trukdė gražiausiems sumanymams ir paruoštiems dalykams įgyvendinti, Voveriuose birželio 23 dieną lietaus “purškimas” nepakenkė didžiajam sumanymui realizuoti – 20,6 metro aukščio Joninių laužas buvo įžiebtas ir degė gražiausiu ir plastiškiausiu ugnies šokiu! Žmonių, smalsumo vedamų, privažiavo daug – visiems rūpėjo pamatyti ir mintį, ir vaizdą, ir rekordo įforminimo veiksmus!
Smagu, bevaikštant tarp žmonių, buvo pamatyti ir dar vieną traukos centrą, prie kurio būriavosi vaikai ir jų tėveliai – tai palapinė, iš kurios kvepėjo pop corn ir akį traukė gražiai “išsipūtusi” cukraus vata...
O dar smagiau, jog tai Veršių bendruomenės centro aktyvistai, su tais gardėsiais pas bičiulius voveriškius atvykę! Eilutės raitėsi, vaikai norus reiškė, o mes džiaugėmės, kad taip gražiai ir gardžiai Veršių bendruomenės centro žmonės gali papildyti kitos bendruomenės centro šventę!
Veršių bendruomenės centro skanumynai ne iš piršto laužti – tai projektas, kuris buvo vykdomas iš Šakių krašto Vietos veiklos grupės administruojamų paramos lėšų. Projekto vykdytojas - Veršių bendruomenės centras, asociacija. Tai Veršių bendruomenės centro, asociacijos projektas „Veršių bendruomenės verslo inkubatoriaus kūrimas“ (ŠAKI-LEADER-6B-D-6-10-2020).
Projektas įgyvendintas pagal VPS II prioriteto priemonę „Gyventojų ir bendruomenės įtraukimas į viešųjų paslaugų teikimą“ (LEADER-19.2-SAVA-8).

Paramos suma - 60 000,00 eurų.
Tai be partnerių vykdytas bendruomeninio verslo projektas.
Projekto tikslas buvo - teikti įstaigų/įmonių, gyventojų poreikius atitinkančias paslaugas, įveiklinti viešuosius pastatus ir erdves. Daug projekte buvo iškelta uždavinių, bet svarbiausia – pasiekti rezultatai! Vienas iš jų - įsigijus pripučiamų batutų, cukraus vatos ir spragėsių (pop corn) gamybos aparatų, reikšmingai paįvairinami vaikų ir suaugusiųjų užimtumo renginiai, šventės ne tik turimose patalpose, bet ir lauke. Šioje Voverių šventėje batuto ištraukti ir pripūsti galimybių nebuvo, nes tas nuolatinis lietaus purškimas ir grėsmė gauti stipresnio lietaus nuo daugelio sumanymų stabdė, sustabdė ir nuo batuto vaikams sustatymo! Ir vis tiktai – buvo labai gerai tas, kas buvo! O buvo gerai, vaikų rojus – pop corn ir saldi vata!
Linkim Veršių bendruomenės centrui ir toliau naudotis visais projekto malonumais – juk patys juos užsidirbo – darbu, rūpesčiu, kompetencijomis!

Šakių krašto VVG informacija

Zenklai