Dvidešimt bendrystės žiedų!

Rugpjūčio 4 d. Veršiuose vyko bendruomenės centro jubiliejinė šventė „Dvidešimt bendrystės žiedų“. Mums didelis džiaugsmas su tokia gražia veiklos sukaktimi sveikinti Šakių krašto Vietos veiklos grupės narį – Veršių bendruomenės centrą ir jo pirmininkę, VVG administracijos darbuotoją Laiminą Auštrienę. Sveikiname visus bendruomenės lyderius, kurie jau daug metų savo energiją, savo darbą, savo laiką ir mintis skiria tam, kad kaimo bendruomenės žmogus galėtų gyventi įdomiai, patogiai, prasmingai ir turiningai, kad nesijaustų turintis prastesnes sąlygas nei miesto žmogus. Tad ir Veršių kaimo parkelio jaukumas, jo infrastruktūra, augalų grožis, tvenkinio gaivinanti vėsuma – visa tai sukurta tų pačių aktyvių bendruomeniečių iniciatyva, darbu ir siekiu gyventi gražiau. Projektinės veiklos rezultatas pakylėjo bendruomenės žmonių gyvenimo ir laisvalaikio lygį į ryškiai aukštesnę pakopą.
Sveikiname Veršių bendruomenės centrą ir linkim, kad aktyvių žmonių optimizmas ir energija ne tik kad nepavargtų, bet dar sugebėtų ir užkrėsti bei įtraukti į kūrybinių darbų sūkurį kitus – juk visi žinom seną tiesą - bendrystėje jėga!
Aplinkybėms susiklosčius taip, kad Šakių krašto administracijos darbuotojai dalyvauti šventėje negalėjo, VVG sveikinimą Veršių bendruomenės nariams įteikti maloniai sutiko rajono savivaldybės tarybos narė, Lietuvos Respublikos Seimo nario G. Surplio padėjėja ir Gelgaudiškio bendruomenės centro „Atgaiva“ pirmininkė Ilona Šeflerienė.
Dėkui sakome Ilonai, kad ir gėles, ir pyragas, ir sveikinimo žodžiai žmones pasiekė! Tegul pradeda suktis 21 – as Veršių bendruomenės centro veiklos ratas!!! O 20 pyrago ratų tegul simbolizuoja nelengvą darbą, bet saldų rezultatą!

Šakių krašto VVG administracija

Zenklai