Nuotolinis informacinis renginys

„Pakuotė. Kaip suderinti poreikį sutaupyti, naujus teisinius reikalavimus, draugiškumą aplinkai ir būti konkurencingiems rinkoje?“

Spalio 21 d. renginys skirtas amatininkams ir tautinio paveldo meistrams

Spalio 22 d. renginys skirtas ūkininkams ir maisto gamintojams

 

LidfoodŠiandien, įmonėms renkantis pakuotės sprendimus tenka spręsti sudėtingą dilemą – kaip išlaikant pakuotės veiksmingumą sutaupyti, atitikti griežtėjančius teisės reikalavimus ir įtikti besikeičiantiems vartotojų lūkesčiams? Ar tai iš principo įmanoma suderinti? Seminare sieksime informuoti apie naujausius pakuotėms keliamus teisinius reikalavimus bei apie inovacijas ir pasaulines tendencijas palankesnių aplinkai pakuočių kūrime, kurios leidžia ne tik sutaupyti, bet ir tapti konkurencingesniems. Aplinkos apsaugos kriterijų įtraukimas į produktų ir pakuočių projektavimą bei sąmoningas medžiagų ir technologijų pasirinkimas suteikia galimybes mažinti išteklių vartojimą, optimizuoti gamybą ir transportavimą, prailginti produkto tarnavimo laiką, naudoti mažiau pavojingas medžiagas ir užtikrinti saugų produktų, virtusių atliekomis, tvarkymą. Pranešimo metu aptarsime šiandienines ES „Žiedinės ekonomikos“ tendencijas ir reikalavimus pakuotėms, ekologiškai švaresnių pakuočių kūrimo metodikų taikymo šalies įmonėse patirtį ir pramonės-mokslo bendradarbiavimo galimybes siekiant įmonių konkurencinio pranašumo didėjimo.
Pranešėjas - Doc. Dr. Visvaldas Varžinskas | KTU Pakavimo inovacijų ir tyrimų centro vadovas

Tiesioginė transliacija vyks spalio 21 (22) d. nuo 14 val. per ZOOM platformą. Kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui prisijungimas su nuorodomis bus išsiųsti el.paštu likus valandai iki renginio pradžios.
Į informacinį renginį (spalio 21 d.) registruotis galite jau dabar paspaudę nuorodą čia.
Į informacinį renginį (spalio 22 d.) registruotis galite jau dabar paspaudę nuorodą čia.

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros informacija

,,Sudargas vaizduose, judesyje ir žodžiuose“

Sudargo grožisŠtai toks užrašas pristato vieną itin svarbią Sudargo krašto žinią apie tai, kad įgyvendintas tokio pavadinimo svarbus Sudargo bendruomenės centro projektas. Svarbus jis todėl, kad jo uždaviniuose buvo numatytos dvi gana solidžios veiklos. Pirmoji ‒ išleisti edukacinį – informacinį leidinį ‒ monografiją lietuvių, rusų, anglų kalbomis pavadinimu ,,Sudargo istorijos atspindžiai“ (autorė Alberta Natalija Dragūnaitienė). Antroji užduotis ‒ sukurti videofilmą apie šitą nuostabios gamtos ir didingos istorijos kraštą taip pat su angliškais subtitrais. Filmo pavadinimas, kaip ir jo turinys, gana talpus ‒ ,,Sudargo bylonių dvasioje“. Projektas šioms veikloms įgyvendinti pateiktas 2018 m. rugsėjo mėnesį. Dabar, 2020 m., jau pilnai įgyvendintas taip pat rugsėjo mėnesį.
Įgyvendinant projektą atsirado gana rimtų iki tol nenumatytų apsunkinimų dėl jo uždavinių įvykdymo ir savalaikės sklaidos. Juk į visų mūsų gyvenimo ritmą su neigiamomis koredkcijomis įsibrovė viruso KOVID 19 pandemija. Dėl to teko atidėti rašytinio leidinio visuomenei pristatymą ir gana ilgą laiką nutraukti jau sklandžiai pradėtus filmavimo darbus.
Leidinys savo sklaidos kelionę pas skaitytojus pradėjo tik šių metų birželio 12 dieną, kai truputį sušvelnėjo pandemijos užkardymo sąlygos. Ta proga Sudargo miestelio lauko erdvėje, prie per Antrąjį pasaulinį karą susprogdintos katalikų bažnyčios pamatų, bvo surengta graži leidinio pristatymo ceremonija. Nemažoje atviroje edrvėje rengimio dalyviams buvo galima laisviau jaustis, todėl čia susirinko nemažas gražios ir, matyt, žingeidžios publikos būys, ir tai buvo akivaizdus patvirtinimas, kad knyga – monografija visuomenės buvo laukiama. Tuo labiau, kad jos autorė tuo pat metu pristatė ir kitą naujai išleistą savo knygą – apsakymų rinkinį ,,Sugrįžimai“, (pastaroji su minėtu projektu visai nesusieta).

Skaityti daugiau...

Startuoja WOW University II semestras PLANAS B: SUSIBURTI ! Kviečiame prisijungti!

Kursai nesustabdomoms ateities moterims! Pradėk jau Rugsėjo 22 d.
Pasiruošk neišvengiamiems pokyčiams šiandien ir sutik pilną galimybių rytojų!
WoW University – tai vienintelis inovatyvus ir šiuolaikiškas online universitetas Lietuvoje, skirtas asmeniniam bei profesiniam moterų̨ tobulėjimui. Kursų metu formuojami įgūdžiai, kurių niekas mūsų nemokė nei universitete, nei darbo vietoje, bet jie yra be galo reikalingi tiek šiandien ir dar reikalingesniais tapsiantys ateityje, siekiant realizuoti save veikloje ir siekiant sukurti darnų asmeninį gyvenimą. Tokie įgūdžiai, kaip kūrybinis mąstymas, viešasis kalbėjimas, laiko ir projektų valdymas, gebėjimas priimti pokyčius, matyti naujas galimybes, asmeninio ekspertiškumo vystymas, savimotyvacija, emocinis intelektas, streso valdymas, gebėjimas kooperuotis ir dar daugiau aktualių ir universalių ateities įgūdžių.
Kodėl WoW programos skirtos tik moterims?
Pirmiausia todėl, kad nors abiejų lyčių poreikiai ir gali būti panašūs, bet galimybės, deja, dažnai skiriasi. Daugelio moterų pareigos neapsiriboja tik tomis, kurios įrašomos CV. Profesijai atidavusios moterys, taip pat likusią dalį savo laiko skiria šeimai, augintiniams, namų ruošai, sportui ir galų gale – poilsiui. Ir nors laiko viskam dažnai pritrūksta, vieno moterys turi be galo daug. Noro nuolatos mokytis ir tobulėti!
Nuostabus jausmas, kai tobulėti gali kartu su kitomis moterimis, kurios turi tokius pačius tikslus ir vertybes. Kiekviena studentė galės pasirinkti vieną iš tikslų, kurio siekia dalyvaudama Ateities įgūdžių kurse. Tam bus formuojamos grupės, užduotys ir net suteikiama papildoma medžiaga, padėsianti užsibrėžtus dalykus pasiekti lengviau.
Programos struktūra:
• 13-ka savaičių̨ trunkantis kursas, nuo rugsėjo 22 d. iki gruodžio 22 d.;
• Visas kursas yra dėstomas tik internetu;
Paskaitas dėsto žymiausi Lietuvos lektoriai, mokslininkai bei kūrybininkai, patys praktiškai taikantys visą dėstomą̨ medžiagą; Naudojamos pažangios ir naujausios metodikos, kurios leidžia lengvai integruoti gautas žinias į veiklą ir asmeninį gyvenimą̨;
• Kiekvieną savaitę nauja tema, kuri susideda iš paskaitos, mentoriaus audio įrašų̨, namų darbų, komandinės užduoties ir klausimų - atsakymų sesijos;
• Medžiaga ir užduotys yra pritaikytos užimtai moters dienotvarkei ir leidžia savarankiškai organizuotis lankstų mokymosi grafiką.
• Daugiau kaip 76 valandos unikalios, darbe ir gyvenime pritaikomos medžiagos.
Rudens Semestro dėstytojai:
Dr. Rasa Katilienė "Galimybių̨ Intelektas. Būdai išplėsti sąmonę̨ ir pamatyti naujas galimybes”
Odeta Bložienė "Asmeninių finansų̨ valdymas. Tau tik atrodo, jog trūksta pinigų"
Živilė Jokimčiūtė "Naujausi projektų ir laiko valdymo būdai. Kaip rasti laiko, kai jo visada trūksta?”
Dangerūta Durrett "Kaip savo hobį paversti verslu?”
Dr. Michaiela Pentiuc "Įvadas į Mindfulness. Kaip valdyti stresą̨, savo emocijas ir dėmesį̨?"
Lina Danienė "Kaip pažinti savo stiprybes ir planuoti ateitį?”
Dominyka Venciūtė "Asmeninis prekės ženklas. Nuo ko pradėti?”
Marija Mikalauskienė "Viešasis kalbėjimas. Greitas ir paprastas būdas efektyviai kalbėti”
Andrė Amiya Pabarčiūtė "Meilė sau - realizacijos veikloje pagrindas"
• Jurga Baltrukonytė “Kūrybinis rašymas ir istorijų pasakojimas”
Tomas Ramanauskas “Kūrybiškumas, kuris nebijo apribojimų”
• Sąmoningumo ir atsipalaidavimo meditacijų̨ įrašai su Agne Doveikaite
Ir dar daugiau

Įsigyk Ateities įgūdžių kursą su Specialiu WoW draugams skirtu kodu ir džiaukis net 20% nuolaida.

Kur? Spausk šią nuorodą ir pradėk naujų atradimų kupiną kelionę - wowuniversity.org

KVIEČIAME

Kviečiame į VšĮ „Šakių verslo informacijos centras“ vykdomo vietos projekto „Verslių bendruomenių link“ Nr. ŠAKI-LEADER-1C-M-3-1-2019 pagal Šakių krašto vietos veiklos grupės VPS priemonę „Vietos bendruomenių aktyvinimas ir telkimas per Zanavykų krašto kultūros savitumo išsaugojimą ir tradicijų tęstinumą“(kodas LEADER-19.2-SAVA-4) organizuojamus mokymus.

PROJEKTĄ REMIA LIETUVOS RESPUBLIKA 1 

Baigėsi Kvietimo Nr. 6 paraiškų surinkimo laikotarpis

Kvietimo teikti vietos projektus Nr. 6 metu, vykusio laikotarpiu nuo 2020 m. birželio 30 d. iki 2020 m. rugpjūčio 6 d., gauta 17 vietos projektų paraiškų:
VPS priemonėje „ Vietos bendruomenių aktyvinimas ir telkimas per Zanavykų krašto kultūros savitumo išsaugojimą ir tradicijų tęstinumą“, kodas LEADER-19.2-SAVA-4 gautos 2 paraiškos;
VPS priemonėje „Vietos ištekliais pagrįstų produktų vertės didinimas ir maisto tiekimo grandinių plėtojimas“, kodas Nr. LEADER-19.2-SAVA-5 gautos 4 paraiškos;
VPS priemonėje „Zanavykų krašto produktų ir tradicinių amatų integravimas į turizmo plėtrą“, kodas Nr. LEADER-19.2-SAVA-6 gauta 1 paraiška;
VPS priemonėje „Aplinkos priežiūros paslaugų ir atsinaujinančių energijos išteklių gamyba“, kodas Nr. LEADER-19.2-SAVA-7 gauta 1 paraiška;
VPS priemonėje „Gyventojų ir bendruomenės įsitraukimas į viešųjų paslaugų teikimą“, kodas Nr. LEADER-19.2-SAVA-8 gautos 3 paraiškos;
VPS priemonėje „Bendruomeninio verslumo ugdymas ir jaunimo įtraukimas į vietos bendruomenės veiklą“, kodas Nr. LEADER-19.2-SAVA-9 gautos 6 paraiškos.
Vadovaujantis vietos projektų, įgyvendinamų bendruomenių inicijuotos vietos plėtros būdu, administravimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2016 m. rugsėjo 21 d. įsakymu Nr. 3D-544, 85.1. p., per 20 darbo dienų terminą nuo paraiškų surinkimo pabaigos bus atliekamas projektų pridėtinės vertės (kokybės) vertinimas (įskaičiuojant prašymų pašalinti trūkumus siuntimo laiką).

VVG informacija

Zenklai

Apklausa

Kaip vertinate bendruomeninio verslo kūrimo galimybę bendruomenėje?